ואני אומרת ש…

קוראת עיתונים, שומעת רדיו, צופה בטלוויזיה ו…מתרגזת ומתרגשת ומתווכחת ותומכת ומתנגדת ורק דבר אחד לא עושה, לא מתעלמת. ואני אומרת ש…. למה לעשות את כל זה ביני לבין עצמי כשאני יכולה לעשות את זה ביני לבין בלוגי. אז הנה כאן לפניכם הגיגיי, מחשבותיי, דעותיי, אג'נדותיי כדי שגם אתם תתרגזו ותתרגשו ותתווכחו ותתמכו ותתנגדו ובתנאי שלא תתעלמו.

על הדרת והאדרת גברים

השארת תגובה

לו רק גברים היו מוקיעים פגיעה ואונס של נשים על ידי גברים כמו שהם מוקיעים אונס (לשיטתם) של השפה על ידי נשים, מי יודעת? אולי היינו מגיעות רחוק יותר בכל הקשור למאבק באלימות כלפי נשים.

דורון קורן – הארץ – 5.4.2016: ״לכו לראות את חנן גולדבלט בהצגתו החדשה, כי ההחרמה המאורגנת שלו גם לאחר שריצה את עונשו היא לא צודקת ולא חוקית״.

דורון קורן – הארץ – 6.11.2018: ״יש לפחות מניירה בולטת אחת שנוימרק אימצה לעצמה, וזו נטייתה לפנות אל צופיה בלשון נקבה ("שלום לכן", "מתחילות" וכיו"ב). פה ושם כשנתקלתי בזה זפזפתי הלאה מהתוכנית. אני יודע מתי אני לא מוזמן, גם אם זוהי בסך הכל הדרה לשונית קטנה ומשעשעת״.

ובהמשך הכתבה, בהתייחסות לחוזה שנכתב בנקבה וכלל ״סעיף פתיחה שלפיו "מלים המתייחסות למין נקבה, כוונתן גם למין זכר וכך להיפך"״ כותב קורן: ״לעברית […] יש חוקי יסוד משלה וספק אם אפשר לאנוס אותה ככה, כלאחר יד״.

(לא מביאה הפעם קישורים. רוצים להקיא? זכותכםן, אבל תצטרכו לגגל בעצמכןם).

ואני אומרת ש…

זה נשמע לי כמו אוי אוי אוי דורוני מרגיש הדרה לשונית. דורוני מרגיש לא מוזמן וזיפזפ מהתכנית.

אבוי! מה נעשההה עכשיו???

אני אגיד לכן מה נעשה – אחרי שדורוני יירגע מההיסטריה שלו אולי נוכל לשבת כמו בנות אדם ולדבר, אבל עד אז יש לי בקשה מעיתון הארץ – אם אפשר לדאוג לקצת פחות אדי גבריות רעילה, מרעילה ומקופחת בעיתון שלכןם (אוי ואבוי! אנסתי את השפה), וגם לקצת פחות כתבות תמיכה בגברים שפגעו בנשים, אנחנו ממש נשמח.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s